BANDOS ISLANDS RESORT | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

BANDOS ISLANDS RESORT

cena již od 39 089
  • Úvod
  • BANDOS ISLANDS RESORT


Popis

Hotel se nachází uprostřed exotické sbírky kolekce ostrovů známé pod názvem Maledivy. Příjemná poloha nabízí půvabnou pláž, excelentní potápění a krátké spojení do města Male. Transfer lodí trvá přibližně 25 minut. Je ideální volbou pro romantickou dovolenou.

Bandos nabízí široký výběr ubytování Standard beachfront room, Deluxe Beachfront room, Beach villa, Garden Villa s maximálním pohodlím a luxusem ve všech pokojích. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou rozesety v zahradě v severozápadní části ostrova a jsou moderně vybaveny s minibarem, telefonem, TV/SAT, trezorem, konvicí na přípravu kávy či čaje a balkónem nebo terasou. Za příplatek lze zajistit ubytování ve vodních vilách s přímým vstupem z terasy do oceánu či plážovou vilu s jacuzzi.

Recepce, restaurace a bary s místní i mezinárodní kuchyní Vám zajisté ještě více zpříjemní pobyt. Firmy zase zajisté uvítají možnost pořádání konferencí.

Své tělo můžete zregenerovat u venkovního bazénu nebo stejně tak dobře i ve skvělém lázeňském centru. Pokud nedokážete dovolenou pouze prolenošit, můžete si vybrat z celé řady vodních sportů. Hotel také pořádá výlety po okolí, které Vás už jen utvrdí v místní kráse a pohostinnosti.


Dodatečné služby

ALL INCLUSIVE: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v restauraci Gallery, perlivou a nesycenou lahvovou vodu ve všech restauracích a barech. Čaj, káva, espresso, Cappuccino a Caffe Latté se podávají v barech Sand, Huvan, Sea Breeze a Gallery barech. Čerstvá ovocná šťáva je za příplatek. Domácí víno se podává v barech Sand, Pool Bar, Huvan, Sea Breeze a Gallery. Prémiové značky vína a všechna šumivá vína jsou zpoplatněna. Točené pivo je k dispozici v baru Sand, Pool Bar, Huvan, Sea Breeze a Gallery. Líhoviny (gin, vodka a pod.).

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena