ATLANTIS THE PALM | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

ATLANTIS THE PALM | Spojené arabské emiráty

cena již od 0


Popis

Atlantis The Palm je ikonický a architektonicky výjimečný resort umístěný na ostrově Palm Jumeirah v Dubaji, uměle vytvořeném ostrově ve tvaru palmy, který se stal symbolem luxusu, technologií a exkluzivity. Atlantis The Palm nestojí na okraji pobřeží jako většina hotelů v Dubaji. Místo toho doslova tyčí na ostrově Palm Jumeirah a už při příjezdu Vás ohromí jeho elegance. Tato lokalita sama o sobě je jedním z nejprestižnějších a nejatraktivnějších míst v Dubaji. Své hosty láká nejen krásnými plážemi a dech beroucími výhledy na Perský záliv, ale také bohatou nabídkou rekreačních aktivit a zábavy.

Hotel má celkem 1539 pokojů a apartmánů, které jsou prostorné, světlé, s elegantním interiérem. Celkově jsou pokoje a apartmány v hotelu Atlantis The Palm velmi vkusně a luxusně zařízené, nabízející hostům prvotřídní pohodlí a relaxaci během celého pobytu.
Standardní pokoje mají rozlohu přibližně 45 m² a jsou vybaveny manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky, pohodlným sezením, pracovním stolem, minibarem, klimatizací, TV s plochou obrazovkou, trezorem, telefonem a připojením k Wi-Fi. Koupelna je prostorná a moderní s vanou nebo sprchou, toaletními potřebami a vysoušečem vlasu.
Apartmány jsou ještě prostornější a mají oddělenou obývací místnost, kuchyňský kout a jídelní stůl. Jsou ideální pro hosty, kteří hledají větší soukromí a pohodlí během svého pobytu.
Pro hosty, kteří si přejí ještě vyšší úroveň luxusu a exkluzivity, nabízí hotel Atlantis The Palm několik typů luxusních apartmánů a vil, kdy můžete využít služby soukromého koktejlového baru, privátního bazénu a odpočinkového salónku.

Hotel Atlantis The Palm nabízí širokou škálu luxusních služeb a vybavení, které udělají dojem na i ty nejnáročnější hosty. Restaurace a bary v hotelu představují kulinářskou směsici, která osloví každého gurmána. Hosté mohou vybírat z široké škály mezinárodních kuchyní a gastronomických zážitků, včetně mořských plodů, arabských specialit a světových lahůdek. Stylové bary a salónky pak nabízejí špičkové koktejly v elegantním prostředí. Zažijte esenci Británie přímo v srdci Dubaje v prestižní restauraci Gordona Ramsaye, Bread Street Kitchen & Bar. Připomínající původní londýnské skladové prostory, tato restaurace se stala velice populárním místem pro rodiny i přátele, nabízejícím přívětivou atmosféru a možnost venkovního posezení.

Pro relaxaci a odpočinek si hosté mohou dopřát návštěvu luxusního lázeňského centra, kde je k dispozici široké spektrum masáží a kosmetických procedur. Moderní fitness centrum pak nabízí nejnovější vybavení pro cvičení a sportovní aktivity.
Pro ty, kteří hledají adrenalin a zábavu, je zde akvapark Aquaventure, který nabízí nekonečnou zábavu v podobě vodních skluzavek, bazénů a atrakcí. Dolphin Bay pak umožňuje interakci s delfíny, zatímco Lost Chambers Aquarium představuje fascinující podmořský svět plný exotických mořských tvorů. Hotel Atlantis The Palm tak přináší nekonečnou zábavu pro celé rodiny.

Celkově je Atlantis The Palm více než jen hotel. Je to symbol luxusu, inovací a nezapomenutelných zážitků, který přitahuje cestovatele z celého světa. Díky široké nabídce luxusních služeb a vybavení je pobyt v Atlantis The Palm nezapomenutelným zážitkem, který přesahuje očekávání i těch nejnáročnějších hostů.


Dodatečné služby

Discover Atlantis Aquaventure nabízí více než 30 různých vodních atrakcí pro dospělé i děti. Patří sem například největší umělá vlna na světě, divoké řeky, vodopády, tobogany, skluzavky a mnoho dalších adrenalinových zážitků.
Delfíní interakce: Pro milovníky delfínů je k dispozici unikátní zážitek s delfíny. Hosté mohou plavat s delfíny, sledovat je při cvičení nebo se dokonce naučit něco nového o jejich chování a životě.
Akvária: V rámci vodního parku Aquaventure se nachází neuvěřitelná sbírka mořských živočichů, kterou hosté mohou prozkoumat. Mezi hlavní atrakce patří Akvárium Ambassador Lagoon, které nabízí pohled na více než 65 000 mořských živočichů, včetně žraloků, rejnoků a korálů.

V hotelech v SAE je vybírána na místě po příjezdu pobytová taxa. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu nebo apartmánu a to následovně:
• Pětihvězdičkový hotel (resort) AED 20 ($5.50)
• Čtyřhvězdičkový hotel (resort) AED 15 ($4.10)
• Tříhvězdičkový hotel (resort) AED 10 ($2.75)

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena