ATANA HOTEL | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

ATANA HOTEL

cena již od 0


Popis


Hotel Atana Dubai je moderní a luxusní hotel nacházející se v centru Dubaje. Tento hotel je ideální volbou pro hosty, kteří hledají pohodlné a elegantní ubytování v blízkosti všech turistických atrakcí a obchodů. Nachází se v docházkové vzdálenosti od stanice metra. Díky této výhodné poloze mohou hosté snadno cestovat po celém městě.

Atana Dubai nabízí celkem 828 moderně zařízených pokojů, které jsou rozděleny do několika kategorií a typů. Všechny pokoje jsou prostorné, elegantní, dobře vybavené a nabízejí hostům pohodlný a příjemný pobyt v Dubaji.

Standardní pokoje jsou ideální pro jednotlivce nebo páry a nabízejí výhled na město nebo okolí. Tyto pokoje mají velikost 26 metrů čtverečních a jsou vybaveny pohodlnou postelí, pracovním stolem, židlí, TV s plochou obrazovkou, klimatizací, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou a fénem na vlasy.

Pro hosty, kteří hledají větší prostor a pohodlí, jsou k dispozici Superior pokoje, které nabízejí výhled na město nebo na bazén. Tyto pokoje mají velikost 32 metrů čtverečních a jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, pracovním stolem, židlí, TV s plochou obrazovkou, klimatizací, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou a fénem na vlasy.

Dále jsou k dispozici rodinné pokoje o velikosti 48 metrů čtverečních s oddělenou obývací zónou, kde se nachází pohovka a křesla. Kromě standardního vybavení jsou tyto pokoje také vybaveny kávovarem a čajovým servisem.

Pro hosty, kteří hledají ještě větší luxus a soukromí, jsou k dispozici Executive pokoje, které nabízejí výhled na město nebo na bazén. Tyto pokoje mají velikost 42 metrů čtverečních a nabízejí přístup do Executive lounge, kde jsou hostům poskytovány různé doplňkové služby.

Hotel Atana Dubai nabízí hostům mnoho luxusních služeb a vybavení, které vám zajistí pohodlný a příjemný pobyt. Restaurace v hotelu nabízejí různé kulinářské zážitky z mezinárodní kuchyně, tradiční arabské kuchyně a lehkých občerstvení u bazénu. Ve wellness centru si můžete dopřát procedury a služby, jako jsou masáže, sauna, pára, thajské lázně a další. Pro udržení kondice je k dispozici moderní fitness centrum s nejnovějším vybavením. Venkovní bazén s výhledem na město je taktéž k dispozici. Hotel také disponuje dobře vybaveným business centrem pro pracovní potřeby hostů.

Celkově lze říci, že hotel Atana Dubai uspokojí potřeby hostů různých věkových skupin a zájmů a jedná se o velmi dobře vybavené ubytování v centru města.


Dodatečné služby

V hotelech v SAE je vybírána na místě po příjezdu pobytová taxa. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu nebo apartmánu a to následovně:

    • Pětihvězdičkový hotel (resort) či hotel (resort) vyšší kategorie AED 20 ($5.50)
    • Čtyřhvězdičkový hotel (resort) AED 15 ($4.10)
    • Tříhvězdičkový hotel (resort) AED 10 ($2.75)

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena