ARALIYA BEACH RESORT & SPA UNAWATUNA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

ARALIYA BEACH RESORT & SPA UNAWATUNA | Srí Lanka

cena již od 27 443


Popis

Luxusní 5hvězdičkový Araliya Beach Resort & Spa Unawatuna poskytuje širokou škálu exkluzivních ubytovacích prostorů, barů, restaurací, butiků a zábavních center, což z něj činí idylickou destinaci, kde můžete zažít čistou tropickou blaženost. Resort je snadno dostupný z Colomba a leží jen pár minut od Galle – hlavního města jižní provincie a světového dědictví. Město Unawatuna je od resortu vzdálené pouhých 500 metrů.

V Resortu naleznete některé z nejlepších restaurací v Unawatuna, které hostům nabízejí řadu vynikajících kulinářských zážitků. Zkušení a vášniví kuchaři kladou důraz na přípravu autentických místních potravin a na novější a kreativní způsoby, jak si vychutnat regionální specialitu – mořské plody. Hosté si v restauracích mohou vychutnat mnoho oblíbených mezinárodních jídel. K dispozici jsou také bary, kde se mohou hosté osvěžit, a shisha lounge, který nabízí úchvatný výhled na okolí.

Všechny pokoje byly navrženy s ohledem na pohodlí a snadné bydlení. K dispozici jsou různé typy pokojů, které se liší velikostí a vybavením. Naleznete zde pokoje od typu Deluxe až do pokojů typu Royal. Všechny pokoje zahrnují moderní zařízení, jako jsou klimatizace, minibar, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránka a připojení WiFi zdarma.

Součástí resortu jsou také sportovní a rekreační zařízení, jako plně vybavená posilovna, prostorné bazény a pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici dětské bazény a dětské hřiště. Pro ty, kteří preferují aktivnější odpočinek, jsou k dispozici lekce jógy, a také možnost vyzkoušet různé vodní sporty. Pokud se chcete naopak uvolnit, můžete navštívit spa, kde jsou v nabídce různé druhy procedur a očistných rituálů.

Resort se nachází na romantické a nádherné pláži, a nabízí řadu dokonalých míst pro svatbu. S nádherným výhledem na ikonickou pláž a prostředím, které lze snadno přizpůsobit, elegantním nábytkem a kvalitními cateringovými službami. Svatební prostory jsou do detailu promyšlené a největší z nich pojme pohodlně až 400 hostů.

Vychutnejte si nezapomenutelný pobyt v Araliya Beach Resort & Spa Unawatuna, kde se spojuje luxus, komfort a krása tropů. S nabídkou exkluzivního ubytování, vybrané gastronomie a široké škály aktivit je tento resort ideálním místem pro dokonalou dovolenou. Buďte svědky jedinečného spojení luxusu a přírodní krásy!


Dodatečné služby


Stravování typu All-Inclusive zahrnuje stravování a nápoje během pobytu v hotelu.
Zde je obvyklý popis toho, co můžete očekávat od stravování typu All-Inclusive:
Snídaně, obědy a večeře: Tento typ stravování zahrnuje všechny hlavní jídla během dne. Snídaně může být podávána jako bufet nebo à la carte, zatímco obědy a večeře mohou být buď bufetové, nebo servírované v restauracích s jídelním lístkem.
Lehké občerstvení: Mezi hlavními jídly jsou často k dispozici lehké občerstvení, jako jsou sendviče, pizzy či dezerty.
Nápoje: Nealkoholické nápoje, jako jsou sodovky, voda, čaj a káva, a také alkoholické nápoje, jako jsou piva, vína a koktejly. Výběr alkoholu může být omezen na místní značky s možností dokoupení prémiových mezinárodních značek. Restaurace a bary: All-Inclusive resorty obvykle nabízejí více restaurací a barů. Některé mohou vyžadovat rezervace, zatímco jiné jsou volně přístupné.
Room service: Služba není součástí All-Inclusive.
Speciální události a večerní programy: Některé resorty mohou pořádat speciální tematické večery, galavečeře nebo show jako součást All-Inclusive balíčku. Rozsah a kvalita stravování v rámci All-Inclusive balíčků se řídí konkrétní nabídkou a podmínkami hotelu.


Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena