ANELIA RESORT & SPA | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

ANELIA RESORT & SPA

cena již od 32 936
 • Úvod
 • ANELIA RESORT & SPA


Popis

Anelia Resort & Spa 4* hotel na ostrově Mauricius se nachází na západním pobřeží ostrova, v oblíbené turistické oblasti Flic-en-Flac. Tato přímořská vesnice je známá svými nádhernými plážemi s bílým pískem, tyrkysovými vodami a úchvatnými západy slunce. Pláž Flic-en-Flac je jednou z nejdelších a nejkrásnějších pláží na Mauriciu. Je známá svým jemným pískem, který se rozprostírá na více než 8 kilometrech a nabízí dokonalé podmínky pro slunění, procházky podél pobřeží a různé vodní aktivity. Pláž je obklopena palmami a přírodními krásami, které poskytují ideální kulisu pro relaxaci a odpočinek. Flic-en-Flac je také oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování.

Ubytování v Anelia Resort je rozmanité a zahrnuje širokou škálu pokojů, které jsou vkusně zařízené a nabízejí veškerý komfort a moderní vybavení. Hosté mohou vybírat mezi pokoji s výhledem na zahradu, bazén nebo oceán. Všechny pokoje jsou elegantní, světlé a nabízejí pohodlná lůžka, klimatizaci, soukromou koupelnu, TV, rychlovarnou konvici a bezplatné Wi-Fi připojení.

Anelia Resort nabízí širokou škálu služeb a aktivit. K dispozici je restaurace, která nabízí různé kuchyně z celého světa, včetně místní kreolské kuchyně. Komplex disponuje také bazénem, kde si můžete dopřát osvěžující plavání nebo odpočinek na lehátkách. Pro ty, kteří preferují aktivnější pobyt, jsou k dispozici různé vodní sporty a půjčovna kol. Součástí je wellness centrum, kde si hosté mohou objednat masáže a další relaxační procedury. Pro rodiny s dětmi je zde dětský klub. Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o mauricijské kultuře a tradicích, jsou k dispozici různé kulturní aktivity, jako je lekce tance či kurz vaření.

V okolí najdete také různé restaurace, bary a obchody. Můžete ochutnat místní mauricijskou kuchyni, která je bohatá na exotické koření a přírodní suroviny. Mnoho restaurací se specializuje na čerstvé mořské plody a kreolská jídla. Ve večerních hodinách si můžete vychutnat živou hudbu a taneční vystoupení v některých místních barech.

Celkově vzato, Anelia Resort & Spa na Mauriciu nabízí svým hostům příjemné ubytování, dobré služby a širokou škálu aktivit a zážitků za atraktivní cenu na jednom z nejkrásnějších ostrovů na světě.


Dodatečné služby

All-Inclusive balíček zahrnuje:

 • mezinárodní snídaně formou bufetu: 07:30 až 10:00 hod
 • oběd formou bufetu: 12:00 až 14:30 hod
 • odpolední čaj a palačinky: 16:00 až 17:00
  tématická večeře formou bufetu: 19:00 až 22:00
 • večeře se podává v hlavní restauraci s výjimkou středy a soboty na pláži ( v závislosti na počasí )
 • hosté s All Inclusive mají možnost stravovat se v hlavní restauraci nebo v Burger Baru od 12:00 do 15:00
 • výběr místních rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů
 • balíček nápojů All Inclusive začíná v 10:30 a končí ve 22:30 každý den
  v den příjezdu začíná balíček All Inclusive ve 14:00 hod
 • minibar s výběrem místních lahvových nápojů, doplňovaný jednou denně.

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena