AL RAHA BEACH ABU DHABI | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

AL RAHA BEACH ABU DHABI

cena již od 0
  • Úvod
  • AL RAHA BEACH ABU DHABI


Popis

Al Raha Beach Hotel je luxusní 5hvězdičkový hotel, který kombinuje moderní architekturu s tradičním arabským šarmem. Hotel je známý pro svou přívětivou atmosféru, vynikající služby a bohaté vybavení, které uspokojí jak náročné obchodní cestující, tak i turisty hledající pohodlí a relaxaci. Al Raha Beach Hotel se nachází na pobřeží Abu Dhabi, v přímém sousedství krásné 900m dlouhé soukromé pláže a s úchvatným výhledem na Perský záliv. Jeho strategická poloha nabízí snadný přístup k hlavním turistickým atrakcím, obchodním centrum a letišti.

Al Raha Beach Hotel nabízí 278 pokojů, apartmánů a soukromých vil, které poskytují komfortní a prostorné ubytování. Hotel je pyšný na to, že má jedny z největších pokojů v Abú Zabí, což znamená, že hosté mají dostatek místa pro pohodlný pobyt. Pokud jde o ubytování, hotel disponuje také 4 pokoji, které jsou speciálně vybaveny a přizpůsobeny pro osoby s omezenou schopností pohybu. Hosté mohou vybírat z 223 prostorných pokojů o velikosti od 55 m² do 66 m². Z toho je 26 rodinných pokojů, z nichž 4 jsou vybaveny kuchyňkou, což je ideální volba pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje mají také soukromé balkony, kde si hosté mohou vychutnat krásný výhled nebo relaxovat na čerstvém vzduchu. Všechny pokoje mají soukromou koupelnu s vanou nebo sprchou, klimatizaci, TV se satelitním příjmem, minibar, trezor a bezplatné Wi-Fi připojení.

Pro ty, kteří preferují větší soukromí a prostor, je k dispozici také 24 plně zařízených vil s 2, 3 a 4 ložnicemi. Tyto vily mají rozlohu od 500 m² do 715 m² a nabízejí přístup k vlastnímu nekonečnému bazénu a pláži. Vily jsou vybaveny velkou kuchyní, jídelním a obývacím prostorem, soukromým vchodem, parkovacím místem a přístupem k Vilovému klubu - Al Manzil, který poskytuje další vybavení a pohodlí. Hosté pobývající ve vilách mají také zdarma přístup a slevy na vybrané služby a aktivity. Toto vše nabízí ještě vyšší úroveň pohodlí a luxusu pro ty, kteří hledají privátní a prostorné ubytování.

Hotel má soukromou pláž s bílým pískem, která je ideální pro odpočinek a opalování. K dispozici jsou také bazény včetně venkovního bazénu s barovou službou. Pro hosty, kteří si přejí odpočinout si a načerpat nové síly jsou k dispozici luxusní lázně s nabídkou masáží, saunou, párou a fitness centrem.

Al Raha Beach nabízí širokou škálu restaurací a barů, které zahrnují mezinárodní, arabskou a asijskou kuchyni. Hosté mohou vyzkoušet různé gastronomické speciality a vychutnat si neformální posezení s výhledem na moře.

Pro děti jsou v hotelu Al Raha Beach Abu Dhabi k dispozici různá zařízení a aktivity, které zajistí jejich zábavu a pohodlí. Mezi ně patří 2 venkovní bazény s dětskými skluzavkami, kde se mohou děti vyřádit a užít si plavání a hraní ve vodě. Dětská animace, která zahrnuje různé programy a aktivity speciálně navržené pro děti. Kvalifikovaný personál se postará o to, aby děti měly plno zábavy.

Gazelle Kids Club s rozlohou 300 m², který je vybaven kinem s promítacím plátnem a 3 vnitřními hernami. Děti se zde mohou těšit na zábavné zóny a hračky, které podporují jejich kreativitu a hravost. Dále je zde i venkovní hřiště s přístřeškem, kde děti mohou trávit čas na čerstvém vzduchu. Hřiště je opatřeno stíněním, což zajišťuje ochranu před přímým slunečním zářením.

Al Raha Beach Hotel Abu Dhabi je ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní a relaxační dovolenou na břehu Perského zálivu. Vřele doporučujeme rodinám s dětmi, ale jeho široká škála vybavení, vynikající služby a strategická poloha ho činí atraktivním pro cestovatele všech typů.


Dodatečné služby

All Inclusive zahrnuje:

Snídani, oběd a večeři formou bufetu v restauraci Sevilla. Nealkoholické nápoje a vybrané nápoje (rozlévané po skleničkách) zdarma dle níže uvedeného:

Americká káva, běžný čaj, místní minerální voda, nealkoholické nápoje (Cola, Fanta, Sprite, džusy v plechovkách), domácí pivo a domácí víno

Vybrané lihoviny (rum, gin, vodka, whisky, brandy)

Long drinky (kombinace z uvedených lihovin a nealkoholických nápojů)

Vybrané koktejly (Pina colada, screw driver, Cuba libre a Tom Collins).

Nápoje zahrnuté v ceně se budou podávat (po skleničkách) od 11:00 do 23:00 v baru u bazénu La Piscine a od 17:00 do 23:00 v baru Black pearl.

Nápoje budou podávány během oběda a večeře v restauraci Sevilla (od 12:30 do 16:00 a od 19:00 do 22:30).

Konzumace minibaru a pokojové služby není zahrnuta.

 

V hotelech v SAE je vybírána na místě po příjezdu pobytová taxa. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu nebo apartmánu a to následovně:

    • Pětihvězdičkový hotel (resort) či hotel (resort) vyšší kategorie AED 20 ($5.50)
    • Čtyřhvězdičkový hotel (resort) AED 15 ($4.10)
    • Tříhvězdičkový hotel (resort) AED 10 ($2.75)

 

 

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena