ADAARAN CLUB RANNALHI | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

ADAARAN CLUB RANNALHI ( - )

cena 0
  • Úvod
  • ADAARAN CLUB RANNALHI


Popis

Krásný resort Adaaran Club Rannalhi na Maledivách nabízí All-Inclusive ubytování a je známý především pro svůj bohatý mořský život. Díky své unikátní poloze nabízí přístup k exkluzivním plážím, vynikajícím potápěčským lokalitám a klidnému prostředí s jednoduchým přístupem do hlavního města pomocí motorového člunu. Užívejte si sluneční lázně na zlatých plážích a radovánky na měkkém písku.

Adaaran Club Rannalhi se nachází 34 km od mezinárodního letiště Male, což hostům umožňuje snadný přístup k hlavním atrakcím Malediv, včetně Národního muzea, mešity Grand Friday a prezidentského paláce.

Restaurace nabízejí výhled na oceán a rozmanitý bufet s pokrmy z celého světa, včetně vynikající maledivské kuchyně. Hlavní restaurace denně prezentuje pestré menu od snídaně až po večeři, kde si mohou hosté vychutnat jak kontinentální jídla, tak speciality typické pro Maledivy. Zážitek ze stolování je ještě výjimečnější díky veselým a poutavým tematickým večerům. Pro hosty je k dispozici bar, kde si mohou vychutnat vynikající nápoje s úžasným panoramatickým výhledem na třpytící se oceán.

Resort nabízí pohodlné ubytování na Maledivách a pyšní se 96 elegantními Standard pokoji (o rozloze 37 m2), které z terasy nebo balkonu poskytuje pohled na oceán nebo zahradu. Kromě toho poskytuje 26 prostorných Water Bungalows (o rozloze 67 m2), které nabízejí panoramatický výhled na oceán, přímý přístup k moři a vlastní terasu. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením, jako jsou klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, bezpečnostní schránka, vysoušeč vlasů, satelitní TV a připojení WiFi.

Hosté se mohou zúčastnit sportovních aktivit, jako jsou například stolní tenis, plážový volejbal a plážový fotbal. Za poplatek jsou k dispozici vodní sporty, jako jsou windsurfing, šnorchlování, potápění a vodní lyžování. Zájemci mohou navštívit spa, kde je dostupná široká škála masáží a dalších procedur. Resort poskytuje službu prádelny (za poplatek).

Lze říct, že v Adaaranu Club Rannalhi naleznete oázu klidu a pohody, kde se spojuje krása přírody s pohostinností resortu. Každý detail byl navržen s ohledem na vaše pohodlí a spokojenost, ať už jste zde na dovolené či na obchodní cestě. Věříme, že resort překročí vaše očekávání a poskytne vám nezapomenutelný pobyt.


Dodatečné služby

All-Inclusive balíček zahrnuje:

  • Snídaně: 07:30-09:30
  • Oběd: 12:30-14:30
  • Večeře: 19:30-21:30
  • Snack během dne: 10:30-11:30
  • Odpolední čaj a zákusky: 16:30-18:00
  • Noční snack: 23:00-00:00

Neomezené množství vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích v souladu s jejich otevírací dobou (10:00-24:00). Mezi nabízené nápoje patří whisky, brandy, gin, vodka, rum, točené pivo, domácí víno (červené nebo bílé), nealkoholické nápoje (Coca Cola, Diet Cola, Fanta, Sprite, Bitter Lemon, Soda a Tonic), čaj, káva a minerální voda. Taktéž jsou k dispozici vybrané koktejly.

Termíny

Termín Noci Dny Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Noci Dny Pokoj Doprava Strava Celková cena