COIN DE MIRE - ATTITUDE | Pobytové, poznávací zájezdy v exotice | Time Travel
+420 261 219 316-9 Po-Pá: 9:00 - 17:00

COIN DE MIRE - ATTITUDE | Mauricius

cena již od 0


Popis

Coin De Mire Attitude je malebný hotel kategorie 3*+ nacházející se na severním cípu ostrova Mauricius. Má výjimečnou polohu mezi Grand Baie, nepřehlédnutelným a živým letoviskem a malebnou rybářskou vesnicí Cap Malheureux. Hotel nabízí ideální kombinaci pohodlí, relaxace a přírodní krásy. Z klidné zátoky nabízí nádherné výhledy na moře - přes barevné rybářské lodě a tyrkysové vody směrem k ikonickému korálovému ostrovu Coin de Mire (neboli Gunner's Quoin). Z písečné pláže Bain Boeuf je výhled přímo na lagunu obklopující ostrov.
Celý hotelový řetězec klade velký důraz na ekologii, nepoužívá jednorázové plasty, podporuje výrobce místních produktů a minimalizuje i motorové vodní sporty.

Všech 122 příjemných pokojů oplývá typickým mauricijským šarmem a autentickou atmosférou. Prolínají se zde přírodní materiály a barvy, proutěná závěsná svítidla, spousta polštářů, lněné přehozy a ratanové truhly. Všechny pokoje jsou prostorné s výhledem do tropické zahrady nebo na tyrkysovou lagunu, ideální pro hosty toužící po soukromí a relaxaci. Každý pokoj je pohodlně vybaven vším, co hosté mohou potřebovat během svého pobytu. K dispozici jsou pohodlné postele, klimatizace, TV se satelitním příjmem, minibar, trezor a bezplatné Wi-Fi připojení. Taktéž koupelny jsou vybavené moderním příslušenstvím a fénem. Součástí je balkón nebo terasa.
Základní pokoje typu Superior s výhledem do zahrady a rozlohou 32m2 jsou vhodné pro 2 dosp. osoby a max. 1 dítě. O něco málo prostornější pokoje Deluxe jsou díky pohodlným houpacím sítím nebo proutěným křeslům jsou jako stvořené pro relaxaci. Rodinám vřele doporučujeme prostorný Deluxe Family nebo apartmán, kde lze ubytovat 2 dosp. a až 3 děti.
Vzhledem k ekologickému konceptu v pokojích již nenajdete žádné samostatné sáčky s cukrem, čaji, kávou ani občerstvením.

Hotel Coin De Mire Attitude nabízí hostům také široké možnosti stravování. K dispozici jsou restaurace, které podávají mezinárodní kuchyni s důrazem na místní suroviny i lahodné mauricijské speciality. Kromě toho jsou zde také bary, kde si hosté mohou vychutnat osvěžující nápoje a exotické koktejly.
Pro ty, kteří si chtějí užít relaxaci a odpočinek, hotel Coin De Mire Attitude nabízí venkovní bazén obklopený lehátky a slunečníky. K dispozici je také wellness centrum, kde si hosté mohou dopřát různé druhy masáží a wellness procedur. Sportovně založení hosté se mohou věnovat různým aktivitám, včetně potápění, šnorchlování, windsurfingu, plachtění, jídzě na kajaku nebo plážovému volejbalu. Pro nejmladší hosty nabízí dětský klub a rozmanitý program.

Celkově lze říci, že hotel Coin De Mire Attitude je ideálním místem pro ty, kteří hledají pohodlné ubytování v příjemném prostředí s možností relaxace, aktivit a objevování krás Mauricia.


Dodatečné služby

All-Inclusive balíček zahrnuje:

  • snídaně v hlavní restauraci
  • oběd v hlavní restauraci
  • večeře v hlavní restauraci
  • kdykoli během dne můžete uhasit žízeň velkou sklenicí čerstvé ovocné šťávy nebo lahví proslulého místního piva
  • nealkoholické nápoje, jako jsou sodovky, voda, čaj a káva, a také alkoholické nápoje, jako jsou vína a koktejly (výběr alkoholu může být omezen na místní značky s možností dokoupení prémiových mezinárodních značek)
  • piknikový koš na výlety
  • 20% sleva na první masáž v lázních, která se vztahuje na jakoukoli rezervaci v době od 9:00 do 14:00 (při pobytu na minimálně 5 nocí)
  • zábavné a rozmanité aktivity v dětském klubu, který je pro děti od 3 do 12 let zdarma každý den od 9 do 16 hodin

Termíny

Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena
Termín Počet nocí Počet dní Pokoj Doprava Strava Celková cena