TIME TRAVEL CREATIVE TEAM

„Tvůrce komfortu“

– je nový slogan firmy TIME TRAVEL, který nás přesně vystihuje. Proč? S postupem času rostou velice rychle požadavky klientů, kteří kladou větší nároky na dopravu, ubytování, ale i formy stravování. V dnešní uspěchané době si stále více lidí přeje nejen poznání nových destinací, ale i pohodlí – jednoduše komfort.

 

JAK VYTVÁŘÍME KOMFORT?

Každý klient začíná svou cestu dopravou. Proto vybíráme pravidelné linky předních leteckých společností. Mnoho našich zájezdů představuje dlouhou dobu letu a proto je pro nás důležité, aby i cestující v ekonomické třídě měl dostatek prostoru, hodně místa na nohy a další potřebné pohodlí spojené s náročnou cestou. Zkrátka, aby se po příletu mohl ihned vydat objevovat krásy země a nebo absolvovat náročný kongres či konferenci.

JAK NEJLÉPE VYHOVĚT VAŠIM POŽADAVKŮM?

Největší nároky jsou zajisté kladeny především na ubytování. Důležitým kritériem pro výběr hotelu je zajisté jeho lokalita. Ten, kdo si chce svou dovolenou jen tak „prolenošit“ určitě potřebuje hotel na pláži či v její těsné blízkosti, který bude obklopen nádhernou, většinou tropickou zahradou a bude nabízet vše ke strávení příjemné a klidné dovolené. Na druhou stranu je mnoho obchodních cestujících, kteří vyhledávají ubytování v centru velkých měst. Pro ně je kromě pohodlí důležitá dostupnost s jejich obchodními partnery a služby hotelu jako je připojení na internet, faxové a datové služby či pronájmy konferenčních místností. Ale nesmíme zapomenout, že i oni potřebují po náročném dni relaxaci. Jsme přesvědčeni, že oběma skupinám umíme nabídnout přesně to, co hledají a potřebují. Samozřejmě při tom pamatujeme i na to, že slovo komfort nepředstavuje pouze nejdražší hotely ve velkém městě či na proslulé pláži, ale že tímto jedním slovem se dá zároveň vyjádřit i malý romantický hotýlek na téměř opuštěném ostrově či ubytování nedaleko pralesa, pouště a nebo i národního parku.

JAK DĚLÁME CENY ZÁJEZDŮ?

V čem je naše cestovní kancelář tradičně známá je především profesionální přístup k cenám zájezdů. Každodenně hledáme cesty, abychom ceny zájezdů přiblížili našim klientům v čemž jsme posledních 24 let úspěšní.

LETECKÉ SPOLEČNOSTI ...

Time Travel má image velice loajálního partnera leteckých společností. Ty to umějí ocenit a díky tomu jsme zástupci Jordánské Královské letecké společnosti Royal Jordanian Airlines, již léta jsme nejlepším partnerem pro Malaysia Airlines a co nás velice těší je to, že jsme se stali jedním z nejdůležitějších partnerů Českých Aerolinií. Nechceme opomenout ani vynikající spolupráci s Turkish Airlines, Air France, KLM, Cathay Pacific, China Airlines,Korean Air, Singapore Airleins, Qatar Airlines, Emirates atd.

TIME TRAVEL CREATIVE TEAM

Věříme, že Vás budeme inspirovat, a že si uděláte Vy a Vaši nejbližší čas poznat spolu s námi svět a jeho krásu.

Váš, Time Travel Creative Team