Thajsko - Khao Lak + Phuket, Thajsko, 1.9.2017, Dle programu
Thajsko
Hotel:
starstarstarstar
Termín:
1.9. - 13.9.2017 (13 dní)
Strava:
Dle programu
Doprava:
letecky, Praha
Popis
HTL. MAI KHAO LAK BEACH RESORT AND SPA, KHAO LAK 4* (DELUXE SUITE)
www.maikhaolak.com
HTL. ANDAMAN EMBRACE RESORT AND SPA, PHUKET 4* (ANDAMAN DELUXE)
www.andamanembrace.com
Stravování
Dle programu
Doprava
Letecky
Program
1. den
PRAHA
Odlet z Prahy do Thajska s mezipřistáním. Občerstvení během letu.

2. den
PHUKET – KHAO LAK
Po příletu na Phuket, privátní transfer bez průvodce do hotelu v Khao Lak. Ubytování. Volný program po zbytek dne. Možnost koupání, relaxace či individuální prohlídky okolí. Nocleh.

3. den
KHAO LAK
Snídaně v hotelu. Celodenní výlet Phang Nga s obědem a anglicky mluvícím průvodcem. Vyzvednutí z hotelu, návštěva Wat Tham Suwankhuha (chrám Buddhova Jeskyně). Prohlédnete si interniér chrámu spolu s jeho okolím. Spatříte 15 m dlouhý obraz Buddhy. Poté zamíříte do přístavu Surakul. Odkud se vydáte na plavbu, během níž budete moci obdivovat krásy přírodního parku Phang Nga Bay. Poplujete kolem mangrovníků až na Khao Majoo. Uvidíte také například pohoří Limestone.
Během plavby se zastavíte na Khao Ping Gan a Khao Tapoo, známém take jako ostrov Jamese Bonda. Na Khao Panyee ochutnáte delikátní mořské plody, které se budou servírovat k obědu v místní muslimské vesnici. Na zpáteční cestě navštívíte továrnu na zpracování kešu ořechů a galerii drahokamů. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. - 6. den
KHAO LAK
Snídaně v hotelu. Volný program po celý den. Možnost relaxace, koupání, individuální prohlídky okolí. Nocleh.

7. den
KHAO LAK – PHUKET
Po snídani odhlášení z hotelu a následný transfer na Phuket. Oběd v místní restauraci.
Ve večerních hodinách vyzvednutí v hotelu a cesta na Phuket Fantasea show s večeří (bez průvodce). Návrat do hotelu na Phuketu. Nocleh.

8. den
PHUKET
Snídaně. Prohlídka města Phuket (s anglicky mluvícím průvodcem), který je znám nádhernými plážemi, ostrůvky, překrásnými výhledy a jemným pískem. Západ Slunce si lze vychutnat pohledem od Promthep Cape. Během dne zavítáte do chrámu Chalong, největšího a nejzdobenějšího místního chrámu, spatříte take místní sochu Luang Por Cham, který pomáhal místním s potlačením v boji proti čínským vojákům v povstání roku 1879, během vlády krále Rama V. Den zakončíte návštěvou továrny na zpracování kešu ořechů, kde dojde take na ochutnávky. Návrat do hotelu. Nocleh.

9. den
PHUKET
Snídaně v hotelu. Dnes je na programu celodenní výlet rychlolodí na Phi Phi, a to včetně oběda. Doprovázet vás bude anglicky hovořící průvodce. Po snídani budete vyzvednuti z hotelu a odjedete do přístavu, odkud pojedete rychlolodí na Phi Phi Ley Island. Připlujete k pláži Maya Bay, kde budete moci relaxovat, koupat se, potápět se a obdivovat rozmanité různobarevné rybky a korály. Navštívíte take Loh Samah a Pileh Lagoony s možností vodních sportů. Prohlídnete si také známou Viking Cave.
Vychutnáte si oběd v místní restauraci. Po obědě budete mít možnost šnorchlování na Monkey Beach, kde můžete opice i nakrmit. Na ostrově Khai Nok bude příležitost relaxovat a koupat se. V pozdějších odpoledních hodinách návrat zpět do hotelu na Phuketu.
Poznámka: Program může byt pozměněn v závislosti na počasí a stavu moře. Výlet není doporučen těhotným ženám. Doporučujeme zanechat veškeré drahé věci v hotelu.

10. den
PHUKET
Snídaně v hotelu. Volný program po celý den. Nocleh.

11. den
PHUKET
Snídaně v hotelu. Následuje Safari tour s obědem a anglicky hovořícím průvodcem. Po snídani budete vyzvednuti z hotelu. Délka výletu je 5,5 hodiny.
(Odjezd, 7:15 ráno a 14:00).
Během dne prožijete nevšední zážitek při 30ti minutovém treku na slonovi.
Brodit se budete přes řeku, skrz místní džungli až do míst s nádherným výhledem po okolí.
Dále se zúčastníte sloní show, krmení slonů a dostanete příležitost pořídit skvělé fotografie.
Poté přijdou na řadu opice se svým vystoupením. Dalším adrenalinovým zážitkem bude jízda na zapřažených bůvolech. Stejně tak jezdí místní farmáři během práce na místních rýžových polích.
Uvidíte také ukázku pěstování rýže. Seznámíte se s lokálními pěstiteli na jejich farmách a dozvíte se jak se rýže sází, sklízí i zpracovává. Dále navštívíte zahradu plnou orchidejí. Uvidíte zpracování gumy, rozříznutí stromu za účelem produkce přírodního gumového latexu.
Dalším zážitkem bude jistě kulinářská show, při které se naučíte připravovat tradiční zelené curry za použití místních surovin a bylinek. Celý zážitek zahrnuje také ochutnávku, ale připravte se na velmi pálivou chuť.
Nenechte si take ujít příležitost zhlédnutí pravého tradičního vystoupení Thai Boxu ve spojení s tancem plným kopů i úderů.
Vyzkoušejte si také jízdu na kanoi na nádherné řece Moo-Dong, budete plout kolem mangrovníků a objevovat pravou krásu ostrova Phuket.
Zajímavý zážitek vás čeká také při návštěvě rybích lázní Garra.
Návrat do hotelu. Nocleh.

12. den
PHUKET
Snídaně. Odhlášení z hotelu a odjezd na letiště. Odlet do Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu.

13. den
PRAHA
Přílet do Prahy. Konec programu.
Cena zahrnuje
• 5 nocí se snídaní v hotelu v Khao Lak
• 5 nocí se snídaní v hotelu na Phuketu
• Transfery dle programu
• Anglicky mluvící průvodce dle programu
• Zpáteční letenku Praha - Phuket s mezipřistáním
Cena nezahrnuje
• Early check in / late checkout v hotelech
• Osobní výdaje
• Příplatek za transfer v případě pozdních večerních a nočních příletů
• Spropitné
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIME TRAVEL s.r.o., IČ 49356861.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.