Pelangi Beach Resort, Malajsie, ostrov Langkawi, 26.4.2018, Snídaně
Malajsie » ostrov Langkawi
Hotel:
starstarstarstarstar
Termín:
26.4. - 5.5.2018 (10 dní)
Strava:
Snídaně
Doprava:
letecky, Praha
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Meritus Pelangi Beach & Spa
Ubytování
Velmi prostorné pokoje (46,5m2) jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV/Sat, ledničkou s mini barem, trezorem, soupravou na přípravu kávy/čaje, prostornou terasou s výhledem do zahrady (nebo na moře/bazén za příplatek).
Poloha
Hotel se nachází na široké písčité pláži Pantai Cenang s pozvolným vstupem do moře, v rozlehlé zahradě ve stylu malajské vesnice s prvky dřevěné architektury, asi 15 min. od letiště.
Vybavení a služby
V hotelu se nachází 2 restaurace, 4 bary, butik se suvenýry, kadeřnictví, salon krásy, prádelna,business konferenční centrum, hotelový doktor, dětský KiKi klub s možností hlídání dětí.
Sport a zábava
2 zajímavě řešené bazény, sauna, masáže, lázeňské centrum Teratai, tělocvična, vodní sporty (vodní lyžování, plachtění, jachting, šnorchlování, potápění...), 3 tenisové kurty s umělou trávou, 2 squashové kurty. Hotel organizuje transfer na golfové hřiště a pro zájemce výlety do džungle.
Další informace
Stravování:
Snídaně formou bufetu.

LANGKAWI, ostrov
Ostrov na úrovni státu Perlis, administrativně patřící Kedahu. Ve skutečnosti je hlavní ostrov obklopen téměř stovkou dalších ostrovů a ostrůvků - od poměrně velkého Dayang Bunting (Ostrov těhotné panny), až po skalní útvary vystupující příkře z mořské hladiny. Celá oblast připomíná thajskou zátoku Phang Nga - ostatně Langkawi je na hranici, další ostrovy na sever jsou již thajské. Vřele doporučujeme výlet motorovým člunem po ostrůvcích "Island Hopping". Na některých z ostrůvků potkáte v Asii všudypřítomné opičky, které umí být i pěkně "oprsklé", proto pozor na své věci! Byl zaznamenán případ, kdy jedna taková potvůrka ukradla českému lékaři igelitovou tašku, on ji však pronásledoval a opice v pudu sebezáchovy nakonec tašku nechala být. Čin tento byl uznale oceněn místními - dohonit opici v jejím přirozeném prostředí je opravdu heroický výkon! Ostrov Langkawi je "tak akorát", ani příliš malý, ani velký. Najdete zde starší menší chrámy, krokodýlí farmu, Batik village, velké mořské akvárium, vodopády a především překrásné pláže, z nichž ty nejznámější jsou na severu (Datai, Rhu) a na západě (Burau, Pantai Kok, Tengah aj.). Langkawi bývá nazýváno "Ostrovem legend" a tomu je věnována řada místních památek: Hrob princezny Mahsuri, anebo právě "Ostrov těhotné panny" - prý která žena se v jeho sladkovodním jezírku vykoupe, do roka jistě otěhotní… Langkawi je místo výhodných nákupů - celé má status duty-free. Doporučujeme zejména batiku a také produkty přírodní medicíny.
Stravování
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
1. den
PRAHA - KUALA LUMPUR
Odlet z Prahy. Let do Kuala Lumpur. Občerstvení v letadle.

2. den
KUALA LUMPUR - LANGKAWI
Po příletu do Kuala Lumpur, přelet na ostrov Langkawi. Přivítání, transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh.

3. - 8. den
LANGKAWI
Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh.

9. den
LANGKAWI – KUALA LUMPUR
Snídaně. Volný čas. Transfer na letiště a odlet do Kuala Lumpur. Pokračovaní v letu do Prahy.

10. den
PRAHA
Občerstvení v letadle. Přílet do Prahy. Konec programu.
Cena zahrnuje
- zpáteční letenku Praha – Kuala Lumpur s mezipřistáním
- zpáteční letenku Kuala Lumpur – ostrov Langkawi
- ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
- transfery letiště - hotel –letiště
- letištní a bezpečnostní taxy
- asistenci místní partnerské CK
- zákonné pojištění proti úpadku
Cena nezahrnuje
- cestovní pojištění
- spropitné
- fakultativní výlety
Pobytová taxa - Langkawi - placená přímo na místě v hotelu 3-4* = cca 1 USD pokoj/noc a hotely 5* = cca 1,5 USD pokoj/noc
Malajská turistická taxa – placená na místě = cca 3 USD pokoj/noc
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIME TRAVEL s.r.o., IČ 49356861.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...