Fairmont Fujairah, Spojené arabské emiráty, 23.1.2018, Polopenze
Spojené arabské emiráty
Hotel:
starstarstarstarstar
Termín:
23.1. - 28.1.2018 (6 dní)
Strava:
Polopenze
Doprava:
letecky, Praha
Ubytování
Resort má k dispozici 180 moderních pokojů a suitů. Vybaveny jsou připojením na WiFi, TV/SAT, trezorem, sadou na přípravu kávy a čaje, vlastní koupelnou a balkonem s posezení a výhledem na oceán nebo na přístav.
Poloha
Hotel se nachází v údolí regionu Dibba, které je z jedné strany obklopeno pohořím Al Hajar. Ve vzdálenosti 45 km od hotelu leží město Ras Al Chajma. Letovisko Al Aqah je vzdáleno 10 km a město Chór Fakkán 26 km.
Vybavení a služby
Concierge, trezor, služba praní oděvů, služba hlídání dětí. Občerstvit se lze v hotelové restauraci či na baru. Náročný den mohou hosté zakončit ve spa centru při jedné z nabízených relaxačních procedur. Možnost pronájmu auta. Hotel zajišťuje po domluvě transfer z/na letiště.
Sport a zábava
Součástí resortu jsou 2 venkovní bazény, sluneční terasa, sauna, fitness centrum i vybavení pro vodní sporty.
Stravování
Polopenze
Doprava
Letecky
Program
1. den
PRAHA – DUBAJ
Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. Po příletu do Dubaje přivítání místním partnerem a transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh.

2. - 5. den
DUBAJ
Volný program, možnost odpočinku na pláži, nákupy nebo fakultativní výlety, využití služeb hotelu.

6. den
DUBAJ – PRAHA
Po snídani check – out z hotelu. V odpoledních hodinách transfer na letiště Dubaj. Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu.
Cena zahrnuje
- zpáteční letenku Praha – Dubaj
- ubytování na 5 nocí ve dvoulůžkovém pokoji vse snídaní
- transfery klimatizovanými autobusy
- asistence místního partnera
- letištní taxy ve výši 4.500,-Kč
Cena nezahrnuje
- spropitné
- cestovní pojištění
- pobytová taxa placena na místě v hotelu - info v CK
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIME TRAVEL s.r.o., IČ 49356861.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...